Biuro

ul. Graniczna 1/3
Graniczna 1/3 58-340 Głuszyca Górna
+48 731 978 322
Pon. - Pt. 8:00-20:00
biuro@supre.com.pl
pomoc 24h

Usługi

Projekt zawsze szyty na miarę

Pierwszym krokiem jest wywiad i doradztwo skupione na indywidualnych oczekiwaniach inwestora, po którym następuje wybór odpowiedniej konstrukcji, pomiar i wycena.

Na tym etapie ustalamy konieczność zastosowania środków ochrony zbiorowej, tj. daszków i siatek ochronnych, barierek czy krawężników.

Montaż

Właściwie zabezpieczony transport i montaż rusztowań realizuje zespół wyspecjalizowanych ekspertów. To kompetentni fachowcy z wymaganymi uprawieniami. W trakcie łączenia konstrukcji monterzy zabezpieczają plac budowy, a wszystko zgodnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

Kolejnym etapem, potwierdzonym protokołem, jest odbiór rusztowania BHP.

Gotowe konstrukcje przez cały okres użytkowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podlegają kontroli nie tylko okresowej, ale również związanej z warunkami pogodowymi.

Przez cały okres użytkowania pozostajemy do dyspozycji klienta, w razie potrzeby zapewniamy bieżące modyfikacje czy przekonstruowanie rusztowania.

Demontaż

Niezwykle ważny, w kontekście bezpieczeństwa i ostatni element naszej pracy to demontaż.

Z zachowaniem należytych środków ostrożności rozmontowujemy rusztowanie i wszelkie dodatkowe elementy, a następnie uzupełniamy formularz odbioru o konieczne informacje.